Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
3 domeny eu za 0 zł na home.pl : Domeny i hosting

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
3 domeny eu za 0 zł na home.pl 
Autor Wiadomość

Post 3 domeny eu za 0 zł na home.pl
{L_IMAGE}

http://home.pl

Wszystko wyjaśnione na stronie home.pl :roll:

Wt paź 27, 2009 6:44 pm
Zobacz profil WWW

Post Re: 3 domeny eu za 0 zł na home.pl
i zacznie się spam...

Śr lis 11, 2009 12:29 pm
Zobacz profil WWW

spam się zacznie ?? nie wiem w ogóle do czego ta odpowiedź ?

Śr lis 11, 2009 6:52 pm
Zobacz profil WWW

Spam się zacznie - czyli zacznie się zakładanie domen o głupich, bezsensownych nazwach (bo skoro za darmo to nikt nie będzie się patyczkował z wymyślaniem fajnych adresów itd.)

Wt gru 15, 2009 2:25 pm
Zobacz profil WWW
Moderator

Re: {L_WROTE}:
Spam się zacznie - czyli zacznie się zakładanie domen o głupich, bezsensownych nazwach (bo skoro za darmo to nikt nie będzie się patyczkował z wymyślaniem fajnych adresów itd.)

az.pl ma na stałe w swojej ofercie 3 darmowe domeny .pl dla każego, czy ma to wpływ na ilość spamu w sieci? Nie sądzę. Biorąc pod uwagę, że kupno domeny bez promocji kosztuje średnio 15pln... (np. ovh)

Wt gru 15, 2009 3:11 pm
Zobacz profil WWW

Przed rejestracją domeny za 0 zł lub za kilka groszy proponuję zapoznać się wpierw z regulaminem promocji. Wszystkie tego typu oferty mają jedną podstawową wadę - drogie przedłużenia. A przeniesienie domeny do innego rejestratora wymaga dokonania dopłaty. Istnieją co najmniej dwa powody dla których domeny EU są w promocji:
- są mniej popularne niż .pl i .com,
- nie da się na nie założyć opcji.
Ten drugi powód sprawia, że trzeba później "zapłacić za promocję."

Pn sty 18, 2010 7:16 am
Zobacz profil WWW

Z tego co pamiętam to przedłużenie może być lub nie musi, i będzie wychodzić coś mniej niż 130zł brutto.
Co do regulaminu, w tej promocji na home.pl nie było żadnych haczyków. Oni nie stosują tego typu trików jak na domeny.pl

Śr sty 20, 2010 7:31 pm
Zobacz profil WWW
Moderator

Kupowanie domen w takich promocjach ma tylko jeden sens. Jeśli chcemy domenę internetową na frazę wybitnie jedno-sezonową. Np. Chuck Norris, Jola Rutowicz, Niezapomniana Osiemnastka, Zostan Ninja i.t.p.

Mam nawet bardziej spektakularne przykłady. france98.pl euro96.pl, wc2002.pl - domeny wolne, do wzięcia. Nikt się nawet nimi nie zainteresuje. A w odpowiednim momencie - przed mistrzostwami w piłkę nożną warte były majątek.

Jak widać, taka domena po swoim bezpłatnym - rocznym okresie najczęściej jest bezwartościowa, więc po prostu z niej rezygnujemy. Jeśli jednak chcemy ją utrzymać, bo okazała się żyłą złota - to zarobi na przedłużenie lub wykupienie auth_info.

Innego sensu nie widzę.

Śr sty 20, 2010 10:21 pm
Zobacz profil WWW

jurandinho {L_WROTE}:
Kupowanie domen w takich promocjach ma tylko jeden sens. Jeśli chcemy domenę internetową na frazę wybitnie jedno-sezonową. Np. Chuck Norris, Jola Rutowicz, Niezapomniana Osiemnastka, Zostan Ninja i.t.p.

Mam nawet bardziej spektakularne przykłady. france98.pl euro96.pl, wc2002.pl - domeny wolne, do wzięcia. Nikt się nawet nimi nie zainteresuje. A w odpowiednim momencie - przed mistrzostwami w piłkę nożną warte były majątek.

Jak widać, taka domena po swoim bezpłatnym - rocznym okresie najczęściej jest bezwartościowa, więc po prostu z niej rezygnujemy. Jeśli jednak chcemy ją utrzymać, bo okazała się żyłą złota - to zarobi na przedłużenie lub wykupienie auth_info.

Innego sensu nie widzę.

Więc szukajmy domen na eoru 2012 :)

Pt sty 22, 2010 10:03 pm
Zobacz profil WWW
Moderator

Już dawno zaklepane...
tu mała anegdotka, która mi czasem nie daje spać.

Siedzę sobie kulturalnie w akademiku, oglądam tv i widzę - Polska i Ukraina organizatorami euro2012! Jako, że kompa miałem odpalonego, wlazłem sobie na stronę jednego z operatorów domen (dzisiaj żaluję, że to nie było OVH) i wpisałem... euro2012.pl - mija kilka sekund - WOLNE!

O to jasna cholera.. uzupełniam formularz, przechodzę do strony banku, chwytam za kartę kodów BACH! "Brak wystarczających środków na koncie. Nie możemy zrealizować Twojego zamówienia", to wale do współlokatora - przesyłaj szybko 20pln do mnie! (ma w tym samym banku) - w ciągu 5 minut miałem wystarczającą kwotę na koncie, uzupełniam formularz raz jeszcze - BACH! "Nie możemy zrealizować Twojego zamówienia. Wybrana domena jest już zarezerwowana"

... i załamanie.

Czemu żałuję, że nie wszedłem na OVH? Bo rezerwujesz domenę i masz bodajże 2 tyg. na dokonanie płatności.

So sty 23, 2010 5:05 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Polecane strony