Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
Jaki hosting dla mojego sklepu? : Domeny i hosting - 4

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Jaki hosting dla mojego sklepu? 
Autor Wiadomość

Post Re: Jaki hosting dla mojego sklepu?
To w takim razie w jakim celu się ładować w takie serwery, skoro wiadomo, że dobrą usługę można ogarnąć znacznie taniej, co? ;-)
W PL mamy trochę serwerów, które działają stabilnie. Nie ma sensu ładować się w coś, co z założenia jest bardzo drogie.

Pt lis 18, 2016 3:03 pm

rondos {L_WROTE}:
Zdecydowanie Hekko, może nawet VPS, ale to wcale nie oznacza kosztów z kosmosu. U nich najniższy pakiet kosztuje poniżej 10 zł miesięcznie, czyli mniej niż średniej wielkości hosting. Ale jakich parametrów będzie wymagał sklep, to już zupelnie inna sprawa.

To już bym wolał wybrać ArubaCloud obecnie lepsze paramtery a najtańszy hositng z miejscem w wielkości 20GB kosztuje 4 zł miesięcznie, do tego masz do dyspozycji 2 miesięczne darmowe testowanie jeśli będziesz miał taką wolę. Szczegóły oferty macie tutaj - https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx ale jeśli bym miał wybrać z tych dwóch pod sklep to zawsze bym wybrał arube.

N gru 04, 2016 8:20 pm

Ja dla swojej strony https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-narciarskie/ używam hostingu Hekko i polecam, bardzo sprawnie chodzi. Zresztą sprawdźcie sami.

Śr gru 14, 2016 11:26 am

stefek - ja ci piszą o firmie, która chyba jest jedną z najstarszych w tej branży w PL, więc o czym mowa?
Zresztą... i tak mają bardzo tanio, a już pewnie najciekawiej będzie jeśli porównasz sobie jakość działania supportu na poszczególnych.

Cz gru 15, 2016 3:11 pm

Do sklepu internetowego trzeba wydajny hosting bo teraz nowoczesne sklepy są tak zaspamowane Java Scriptem że ciężko chodzą.

Cz gru 22, 2016 12:05 pm

Parametry dopasowuje się pod dany sklep, oczekiwany ruch i nie tylko.
Jeden można pociągnąć na koncie dzielonym, a inny będzie wymagał potężnego vpsa.
To chyba oczywiste, że różnice pomiędzy poszczególnymi są bardzo duże, co nie?

Pn sty 02, 2017 3:34 pm

Hosting wybiera się w zależności od wielkości sklepu i jego oferty, oraz przewidywanego ruchu - nie ma uniwersalnego hostingu dla każdego sklepu, najlepiej wybrać ofertę ze średniej półki cenowej, a jeśli okaże się to za mało, to w dowolnej chwili można dopłacić to lepszej opcji. Jeśli macie niewielki budżet, to dobrą opcją będzie założenie sklepu na jakiejś darmowej platformie, jak http://pasejo.pl - nie trzeba wtedy ponosić kosztów budowy sklepu, ani zakupu oprogramowania.

Wt sty 10, 2017 10:08 am

Albo dzielone na Hekko, albo jakiś VPS, również u nich. Jedno i drugie wyjdzie tanio, a co radzę wybrać, to już kwestia danego sklepu. Nie sklep nie wymaga VPSa to logiczne, że inwestowanie w niego jest pozbawione sensu.

Wt sty 10, 2017 3:28 pm

Ja mogę Ci tylko polecić darmowy sklep internetowy na http://pasejo.pl/. Może warto się przerzucić na tą platformę.

Wt sty 17, 2017 10:29 am

Skrypt powinno się dobierać na podstawie porównania różnych, wersji demo.
A czy hosting, czy VPS to już wychodzi w praniu. Trzeba odpalić test, zobaczyć jak to działa i na tej podstawie możliwe są pewne wnioski. W innej sytuacji - nie bardzo.

Cz sty 19, 2017 3:26 pm
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Polecane strony