Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
najtańszy hosting www : Domeny i hosting

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
najtańszy hosting www 
Autor Wiadomość

Post najtańszy hosting www
Witam
Gdzie jest najtańszy hosting www?
Pozdrawiam

Cz wrz 20, 2012 8:57 pm

Post Re: najtańszy hosting www
To zależy na czym komu zależy.
Tani nie oznacza zawsze tani, jeśli ma pełno ograniczeń.
Na podstawową stronę lub jakiś CMS 2 GB przestrzeni wystarczy a taki hosting to ok 50 zł brutto rocznego abonamentu.

Wt wrz 25, 2012 11:10 am

Nie ma czegoś tańszego? 50 zł rocznie za takie parametry to chyba nie jest atrakcyjna cena...

Śr paź 24, 2012 7:09 pm

To zależy od tego czego potrzebujesz:) ja korzystam z hostingu webd.pl i jestem z niego naprawde zadowolony :)

Śr lis 14, 2012 10:38 pm

Z webd.pl korzystałem i nie polecam... częste awarie i w ogóle lipa...

Cz lis 15, 2012 5:17 pm

A ja polecam firmę tanią, a bardzo dobrą: www.webq.biz ;)

So gru 01, 2012 8:36 pm

Tutaj nie chodzi o najniższą cenę, lecz o jakość usługi. Co mi po tanim serwerze, który ciągle pada?
Najtańsze konto za 4 dychy śmiga aż miło, to na Hekko, a miałem droższe konta na innych serwerach, gdzie sytuacja wcale tak różowo nie wyglądała.

Wt wrz 10, 2013 1:55 pm

{L_IMAGE}

Zapraszamy do kontaktu- przygotujemy ofertę indywidualną uwzględniającą Pański budżet oraz wymagania.

Cz wrz 26, 2013 10:08 am

rondos {L_WROTE}:
Tutaj nie chodzi o najniższą cenę, lecz o jakość usługi. Co mi po tanim serwerze, który ciągle pada?
Najtańsze konto za 4 dychy śmiga aż miło, to na Hekko, a miałem droższe konta na innych serwerach, gdzie sytuacja wcale tak różowo nie wyglądała.

Dokładnie, co z tego, że ktoś zaoszczędzi na hostingu 5 zł w skali miesiąca, jak potem ciągle wisi na słuchawce, a jego sklep mu nie działa? Zresztą żaden serwer nie jest niezawodny i jak komuś zależy, żeby jego strona nie padała, a nie ma za bardzo czasu na pilnowanie tego to administrator serwera zewnętrzny jest raczej niezbędny. Swego czasu korzystałem z http://www.bezpiecznafirma.com.pl/ i firmę mogę polecić konfigurowali mi 5 stron i byli odpowiedzialni za ich prawidłowe funkcjonowanie i przez okres naszej umowy praktycznie strona była zawsze dostępna.

Cz sty 23, 2014 10:42 am

Z chęcią polecam nasz Hosting Tradycyjny w SEOLite.pl. Pakiet Start 2GB pojemności i 20GB transferu za 27,00 zł/pół roku lub 49,00 zł/rok.
ps. Obecnie mamy promocję - 50% na pierwszą płatność. Przy zamówieniu wpisz kod rabatowy SEO50

Wt mar 04, 2014 1:40 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Polecane strony