Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Jak zacząć prowadzić biznes w internecie - wasze porady 
Autor Wiadomość

Post Re: Jak zacząć prowadzić biznes w internecie - wasze porady
Najpierw strona, a potem jej profesjonalne pozycjonowanie.

Wt paź 20, 2015 11:40 am

trzeba przede wszystkim mieć dobrze przemyślany plan

Śr paź 21, 2015 10:07 am

Myślę, że warto prześledzić co maja do zaoferowania takie stronki- http://dzielnicabiznesu.pl/
Uważam, że warto szukać nowych stabilnych rozwiązań, które mają przyszłość.
Uważam, że kryptowaluta ma sens :)

Wt mar 01, 2016 2:24 pm

A masz na stronie sklepu SSL? Czytałem tutaj, że warto to mieć na stronach prowadzących sprzedaż.

So lip 30, 2016 6:26 am

Na pewno nie można zapominać o tym, żeby zadba o wszystkie kwestie księgowa już od samego początku. W moim przypadku dobrze sprawdza się biuro rachunkowe Tychy Jasta. Z ich pomocą rozliczanie się z fiskusem jest szybkie i bezbolesne:)

Wt sie 16, 2016 10:08 am

Na biznes w internecie i co ważniejsze osiągniecie tam sukcesu składa się wiele czynników. Nie daw się w kilku prostych słowach dać recepty na powodzenie, gdyby tak bylo (gdyby to bylo takie proste) to nie zadawałbyś tego pytania, nie szukał pomocy. Cóż, od siebie mogę polecić jakieś szkolenie z zagadnień e-marketingowych, ewentualnie z obsługi narzędzi dostępnych online, które bardzo pomagają. Sama chce zrobić takie szkolenia, musisz sobie sprawdzić gdzie u Ciebie w mieście takie rzeczy są organizowane. Ja akurat planuję zrobić kurs w tej firmie -> sdflodz.pl Na pewno takie szkolenie niesie Ci coś wartościowego, nie wątpię w to.

Śr wrz 28, 2016 10:03 am

Najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o zarabianie w Internecie są własne strony lub blogi internetowe. Jeżeli mamy na nich każdego dnia wielu gości, wtedy szybko znajdziemy chętnych, którzy chętnie umieścili by na nich swoje reklamy, czy też za ich pośrednictwem sprzedawali swoje produkty. Także ja proponuje ci ten sposób zarabiania w sieci.

Pt wrz 30, 2016 7:40 am

Żeby osiągnąć sukces w Internecie i wyróżnić się czymś na tle konkurencji trzeba kreować swoją markę.

Kanały do promocji marki:
-social media
-blog
-fora i portale branżowe
-mailing i SMS-y
-eventy i targi
Trzeba wybrać takie kanały, gdzie jest Twoja grupa docelowa i tworzyć ciekawy content.

Do tego dochodzi oczywiście pozycjonowanie, kampanie AdWords czy Remarketing. Te narzędzie wykorzystuje się, aby sklep internetowy był widoczny w sieci, generować większy ruch na stronie i mieć więcej zamówień :)

Pt wrz 30, 2016 2:13 pm
Zobacz profil WWW

Zazwyczaj jedną z pierwszych czynności jest wybór banku w którym chcemy założyć konto firmowe. Oczywiście najlepiej jak nie będzie to się wiązać z jakimikolwiek opłatami. Dobrze jest jak posiadanie konta przynosi nam wartości dodatkowe. Wiele banków wprowadza ,teraz różnego rodzaju bonusy dla posiadaczy kont firmowych. Jest to dostęp do uproszczonych pożyczek gotówkowych, programy do księgowości online ( https://www.mbank.pl/firmy/ksiegowosc/start/ ), czy usługa faktoringu i ściągania wierzytelności. Z pewnością jest to jedna z pierwszych decyzji, która znacznie może ułatwić nam początki samodzielnego funkcjonowania naszej firmy.

Wt paź 04, 2016 5:13 pm

Może i nie jest to jakaś wiedza tajemna, ale w sumie nie da się tego tak po prostu wytłumaczyć na forum. Na sukces składają się miliony czynników, w tym również takie na które nie mamy wpływu bezpośredniego. Oczywiście musisz mieć plan i wszystko sobie "zorganizować", musisz też jednak mieć choćby podstawową wiedzę o rzeczach o których wspoimnali przedmówcy i chyba też trochę szczęścia, koniecznie zaś dobrą ofertę. Dziś liczy się wysoka jakość, dotarcie do klienta z przekazem bezpośrenim, nawiązanie z nim relacji. Ja tego jeszcze nie ogarniam, dopiero zgłębiam wiedzę, planuję zapisać się też na studia na uczelni Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie bo jednak mam spore deficyty. Moja intuicja podpowiada mi że najważniejszy jest pomysł, a później jego "osadzenie" w naszych realiach.

So paź 15, 2016 4:45 pm
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Polecane strony