Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Podłoga do biura - co się lepiej spisuje 
Autor Wiadomość

Post Podłoga do biura - co się lepiej spisuje
Cześć. Planuję w najbliższym czasie remont mojego biura ( nie był przeprowadzany od dłuższego czasu tak więc jednak trzeba coś zrobić) i zastanawiam się nad materiałem na podłogę.
Co myślicie o płytkach? W NEXTERIO ceny są dobre : http://nexterio.pl/0,14916,Plytki.html tak więc pewnie bym zamawiał
Czy jednak bardziej pasują panele?

Cz lip 24, 2014 11:31 am

Post Re: Podłoga do biura - co się lepiej spisuje
Akurat sama podłoga sprawy nie załatwi to czego powinno się w biurach unikać to paneli, które skrzypią. Może inaczej, bo to nie panele skrzypią, że są złe. Tylko raczej dlatego, że mają zły lub nie mają wcale podkładu. Proponuje odwiedzić sklep internetowy Podłogi24 z tego względu, że mają dość spory wybór zarówno paneli jak i podłóg, ale przede wszystkim mają wszystko dobrze opisane. Co ułatwia "odkrycie" niektórych oczywistości, o których często sprzedawcy zapominają nam powiezdzieć, sam bardzo dobry i wyciszający podkład to na pewno ten http://podlogi24.net/balterio-i-premium-podklad-wyciszajacy-panele-premium-wood-sound-pod-balterio-i-inne-podlogi-panelowe-gr-3mm-o_l_741.html jest to podkład z grupy premium w bardzo fajnej cenie. Ogólnie trzeba myśleć przy tym jak przy wszystkim, żeby koszty nas nie przerosły.

Śr wrz 10, 2014 7:33 am

Powiem tak, nigdy bym chyba się w biurze nie zdecydował na płytki. Moim zdaniem jest to raczej słabe rozwiązanie. Co do kosztów, o których pisał Stefanek nie jest to problem, można sobie przed remontem wszystko wyliczyć wtedy zaskoczenia nie ma przykładowo kalkulator budowlany na kb.pl masz możliwość wyliczenia wszystkich kosztów http://kb.pl/salon/ - o ile jesteś ich świadom. Samo narzędzie natomiast jest w tym pomocne. Co do podkładów jak wejdziesz na stronie kalkulatora w inspiracje, też są fajne artykuły odnośnie podkładu pod panele.

Śr wrz 10, 2014 7:39 am

Najlepsza do biura będzie chyba jakaś fajna posadzka. Panele nie są chyba trafionym pomysłem.

Pt wrz 12, 2014 8:21 am

w biurze dobrze wygląda podłoga drewniana

Pt wrz 12, 2014 10:16 am

A może jakieś designerskie płytki? Całkiem fajny wybór znajdziecie chociażby tutaj http://www.domlazienkaplytki.pl/kontakt. Mają płytki różnych producentów i można pooglądać sobie najnowsze kolekcje.

Wt maja 31, 2016 7:24 pm

Ja lubię jak jest parkiet czy panele. :) Nie podobają mi się płytki w biurach.

Śr cze 01, 2016 8:57 am

Można to pogodzić. Jest gres imitujący panele. Wygląda tak samo, a jest trwały i łatwy w pielęgnacji tak samo jak płytki. Na stronie homebook.pl znalazłam coś takiego:
{L_IMAGE}
Co o tym myślicie? Podoba Wam się? Powiedzielibyście, że to gres?

Cz cze 02, 2016 7:01 am

W pierwszym momencie byłam sceptycznie nastawiona, ale po chwili namysłu dochodzę do wniosku, że to interesujący pomysł, który mógłby się sprawdzić.

Cz cze 09, 2016 6:42 am

Na podłogę do biura najbardziej nadaje się parkiet, przede wszystkim ze względu na bardzo elegancki wygląd i znacznie lepszą trwałość od paneli, a poza tym parkiet nie przyciąga kurzu. Pomimo, iż wymaga sporych nakładów finansowych, to jednak moim zdaniem warto. Pod podłogę sprawdźcie sobie taki podkład gruntujący, natomiast do klejenia parkietu powinny się nadać kleje Sika-BOND.

Pn lip 04, 2016 11:28 am
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Polecane strony