Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Reklama sklepu internetowego (zewnętrzna) 
Autor Wiadomość

Post Reklama sklepu internetowego (zewnętrzna)
Co sądzicie o reklamie sklepu internetowego nie w internecie, ale np. na ulotkach, billboardach, w radiu, telewizji, etc. Czy mieliście już doświadczenia z tego typu reklamami? Czy promowaliście swoją stronę nie tylko w internecie? Jakie to przyniosło rezultaty? Zapraszam do tego, abyście podzielili się swoimi doświadczeniami.

Np. ta drukarnia internetowa oferuje różnego rodzaju promocję i reklamę w formie zewnętrznej, np. na billboardach http://www.apla.eu - jakie jest wasze zdanie o tego typu reklamie?

Pn gru 22, 2014 3:07 pm

Post Re: Reklama sklepu internetowego (zewnętrzna)
Ja tak robiłam z witryną z koszulkami, fajna grafika i heja na miasto. Rozwieszałam też banery przy ruchliwych drogach.
Ale nie korzystałam z jakiejś agencji reklamowej, tylko sama działałam. Wydaje mi się że jak wiesz co chcesz zrobić to nie jest Ci potrzebna taka agencja :)
Wydrukuj sobie przez neta wszystko co chcesz (Tu tanio i świetna jakość -http://www.viperprint.pl/) i zbierz paru chłopaszków a gwarantuję Ci że wyjdzie Taniej.

Wt gru 23, 2014 9:58 am

Ja reklamowałam swój sklep w mediach lokalnych czyli w prasie i lokalnym radiu.
Co do innych form to fajnym pomysłem są naklejki 3d, zamawiałam je tutaj https://www.sangraf.com/naklejki-3d-wypukle. Naklejałam je w różnych miejscach w mieście, na swoim samochodzie, na różnych gadżetach. Fajnie się prezentują, a koszt zamówienia nie jest wysoki.

N gru 28, 2014 9:11 am

Teraz bez takiej reklamy nie ma mozliwości prowadzenia biznesu w necie

Wt sty 20, 2015 9:05 pm

Jesli sprzedajesz tylko przez internet to duża inwestycja w reklamę zewn, nie jest opłacalne.

Pt sty 30, 2015 4:26 pm

A ja myślę, że to może zdać relację, szczególnie, jeśli reklamujesz się w miejscu, gdzie często bywają twoi potencjalni nabywcy.
Inną formą, która też może podziałać jest na przykład wypuszczenie koszulek reklamowych, oczywiście darmowych albo jako gratis do zakupu, albo po prostu zrobić taką akcję i rozdawać. Ludzie z pewnością będą je nosić i w ten sposób będą reklamować twój sklep. Ważne tylko, żeby nie były to rzeczy niskiej jakości, bo mało kto taką założy. Lepiej trochę zainwestować na początku. Na przykład tu masz hurtownię takich rzeczy: http://www.reflect.pl .Są one w porządku.

Cz mar 12, 2015 8:33 am

Zależy od branży. Przykładowo, ja dla swojej agencji interaktywnej wydrukowałem 5 tys. ulotek i rozniosłem wszędzie gdzie się dało w okolicznych miejscach. Nie dostałem z tego ani jednego zamówienia. Nic, uznałem za straconą inwestycję.

Gdy taką samą kwotę inwestuję w Google Adwords - dostaję od 4-7 zamówień, które przekładają się na dochód rzędu 3-6 tys. Przebicie duże :)

N mar 15, 2015 11:07 am
Zobacz profil WWW

Bardzo dużo zależy od branży i budżetu oraz grupy, do której kierujesz produkt. Wiadomo, że jak produkujesz albo sprzedajesz foteliki samochodowe to cały czas będziesz mieć odbiorców, bo non stop rodzą się dzieci. Jednak non stop musisz ulepszać ofertę i czymś zaskakiwać - promocje, rabaty, pokazy - bo inaczej potencjalny klient pójdzie do konkurencji. Więc myślę, że same ulotki tu niewiele dadzą.

Pn mar 16, 2015 1:12 am

Może torby reklamowe z nadrukiem? Ostatnio jest to dość popularna forma reklamy firmy. Moim zdaniem warto spróbować.

Cz kwi 30, 2015 9:02 pm

Czy ja wiem koszt reklamy w internecie jest dużo mniejszy i dużo bardziej efektywny. Jeśli ktoś nie ma pomysłu lub nie wie czy robi to dobrze, niech to zleci komuś. Z drugiej strony macie masę poradników typu skuteczna reklama internetowa czy to do kupienia w formie e-booka, czy tak jak tutaj na blogach dużych firm zajmujących się marketingiem. Jedyne co trzeba to się nauczyć z takich dobrodziejstw korzystać.

N sie 16, 2015 7:12 pm
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Polecane strony