Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Samochód na firmę - leasing czy kredyt? 
Autor Wiadomość

Post Re: Samochód na firmę - leasing czy kredyt?
Zawsze możesz wypożyczać np. u wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Pt cze 17, 2016 7:57 am

Z własnego doświadczenia wiem, że znacznie lepiej jest wziąć auto w leasing. Dawno temu skusiłem się na kredyt i z uważam z dzisiejszej perspektywy, że był to błąd. Lepiej byłoby, gdybym podjął wtedy inną decyzję. Teraz zastanawiam się nad tym, by wziąć Volvo XC60 prosto od producenta. Wyczytałem na ich stronie: http://www.volvocars.com/pl/sprzedaz/finansowanie/leasing, że mają dość ciekawą ofertę finansowania. Muszę więc ten wariant dobrze przemyśleć.

Wt cze 21, 2016 8:48 pm

Mi się wydaje, że bardziej opłaca się leasing. Wiele osób na niego stawia.

Śr cze 22, 2016 7:49 pm

Leasing się chyba bardziej opłacałem. My chcemy kupić niemiecki samochód. To jednak klasa sama w sobie. Volkswageny zawsze się nam podobały, więc praktycznie na pewno postawimy własnie na nie:)

Cz cze 23, 2016 9:52 am

W przypadku firmy leasing jest zdecydowanie bardziej korzystniejszy, niż kredyt, zarówno jeśli chodzi o nowy samochód, jak i używany, chociaż w przypadku używanego różnica jest mniejsza. Co do używanego, to pamiętajcie o sprawdzeniu go przed zakupem, czy wzięciem w leasing - na http://www.autobaza.pl można zweryfikować historię takiego auta, a stan techniczny najlepiej sprawdzić w stacji kontroli.

Śr paź 12, 2016 1:36 pm
Zobacz profil WWW

W przypadku firmy, to chyba lepszym pomysłem jest leasing.

Pt paź 14, 2016 9:21 pm

Też mi się tak wydaje. Wiele firm się na niego decyduje.

Pn paź 24, 2016 11:29 am

Kredyt na pewno nie, bo jest najmniej opłacalny i wychodzi najdrożej. Leasing tak, ale nie dla wszystkich. Trzecia opcja to wynajem długoterminowy. Firmy takie jak Leasetake oferują wynajem samochodów na okres od 2 do 5 lat. Co miesiąc płacimy stałe raty, a ich wysokość uzależniona jest m.in. od wyboru samochodu i czasu trwania umowy. Generalnie wynajem długoterminowy to swoboda dla przedsiebiorców - nie trzeba się o nic martwić. Niedawno czytałam w Frobesie, że z tej metody korzysta już prawie połowa przedsiębiorców.

Cz lis 17, 2016 2:03 pm

W kwestii najbardziej opłacalnych i najkorzystniej oprocentowanych kredytów samochodowych, ze swojej strony proponuję zwrócić uwagę na produkty Santander i Alior Bank. Tutaj między innymi znajduje się bardzo dokładne porównanie tychże (oraz kilku innych) kredytów: http://www.terve.pl/kredyty/kredyty-samochodowe.

Santander - Turbo Kredyt umożliwia obniżenie oprocentowanie kredytu po odebraniu samochodu. Jest to kredyt samochodowy przeznaczony na samochód nowy lub używany, z Polski lub z zagranicy, o masie całkowitej do 6,5 T, w wieku do 12 lat. Wpłata własna - od 0%, procedura uproszczona nawet do 150.000 zł, samochód w dniu spłaty ostatniej raty nie może mieć więcej niż 16 lat. Maksymalny czas spłaty kredytu to 96 miesięcy.

Alior Bank - do 150.000 zł bez zabezpieczeń. Kredyt udzielany jest na zakup dowolnego pojazdu. Pieniądze na samochód dostajemy jeszcze przed zakupem auta. Brak ograniczeń wiekowych pojazdu oraz bezpośrednia gwarancja banku, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż rata kredytu w innych bankach.

Pn sty 02, 2017 6:41 pm

Jak na firmę to zdecydowanie leasing, większe koszty będzie pozna zapisać do firmy.

Wt sty 03, 2017 5:34 am
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Polecane strony