Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
Nowoczesne meble. Gdzie kupić? : Off Topic - 6

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Nowoczesne meble. Gdzie kupić? 
Autor Wiadomość

Post Re: Nowoczesne meble. Gdzie kupić?
runirinirun {L_WROTE}:
Sporo fajnych rzeczy znajdziesz po prostu na homebooku

Też znam ten portal i bardzo często z niego korzystam. Teraz przeglądam tam pomysły na garderobę: http://homebook.pl/inspiracje/garderoba. Marzy mi się takie osobne pomieszczenie, ale na to nie mam żadnych szans. Dlatego kombinuję jak mogę by jak najlepiej urządzić mini garderobę.

Pn lut 01, 2016 8:14 am

Sprawdź w internecie, jest mnóstwo sklepów.

Pn lut 01, 2016 6:34 pm
Zobacz profil WWW

W Jysku są teraz jeszcze całkiem ciekawe meble. I to w stylu skandynawskim, który jest obecnie bardzo modny.

Pn lut 08, 2016 8:11 am

A gdzie kupujecie inne sprzęty i dodatki do mieszkania? Ja jestem właśnie na etapie kupna zlewozmywaka do kuchni i znalazłem całkiem fajny sklep http://www.zlewozmywak.pl/. Może i wam się przyda :)

Pn lut 08, 2016 10:14 am

Co powiecie na taki fotel? Nowoczesny na 100% :)
{L_IMAGE}

Z informacji zawartych na stronie producenta (http://ipsumindustrial.pl/produkt/fotel-komiksowy-moviestar/) wynika, że nadaje się raczej do większych pomieszczeń, bo sam fotel ma słuszne gabaryty. Ale to fajnie, oryginalnie musi coś takiego wyglądać w nowocześnie urządzonym mieszkaniu. I co jeszcze zwróciło moją uwagę, to że tkanina jest ręcznie kolorowana ekologicznymi farbami. To z grubsza wyjaśnia, za jak wysoką jakość produktu się płaci.

Cz kwi 14, 2016 12:59 pm

Mi się nie podoba, ale może do pokoju dziecka z jakimś jeog ulubionym znanym komiksem czy filmem to była dobra opcja.

Pn kwi 18, 2016 7:50 am

Dokładnie, do pokoju dziecka czy nastolatki OK, ale nie wydaje mi się żeby do salonu pasował. Fajną opcją też mógłby być w jakimś barze.

Pn kwi 18, 2016 12:43 pm
Zobacz profil WWW

Efferitax {L_WROTE}:
Dokładnie, do pokoju dziecka czy nastolatki OK, ale nie wydaje mi się żeby do salonu pasował. Fajną opcją też mógłby być w jakimś barze.

Do pokoju dziecka chyba jednak niekoniecznie, ponieważ fotel ma spore wymiary. Sądzę, że w dość swobodnie urządzonym salonie by się odnalazł. Natomiast w zupełności zgadzam się z tym, że w barze, pubie, kawiarence byłby fajną opcją. Firma Ipsum Industrial zresztą wspomina o tym na swojej stronie, że produkowane przez nią meble stanowią atrakcyjne wyposażenie pomieszczeń użytku publicznego, jak hotele czy lokale gastronomiczne.

Pn kwi 18, 2016 6:42 pm

Na Homebooku jest bardzo duży wybór nowoczesnych mebli, więc na Waszym miejscu tam bym ich szukała. A jak chcecie w prosty sposób trochę odmienić wnętrze, to sprawdźcie te pokrowce na krzesła: http://homebook.pl/pokrowce-na-krzesla-do-salonu. Takie dodatki często "tworzą" charakter wnętrza.

Pt maja 13, 2016 10:41 am

Mi się ten fotel nie podoba. Jeśli chodzi o nowoczesne, to ja z chęcią kupiłabym meble dziecięce białe od ATB. Podoba mi się ich design i fakt, że rosną razem z dzieckiem. Poza tym są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Pn maja 23, 2016 11:48 am
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Polecane strony