Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
Domena jaką dobrać dobrze ? : Pozycjonowanie - 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Domena jaką dobrać dobrze ? 
Autor Wiadomość

Post Re: Domena jaką dobrać dobrze ?
Re: {L_WROTE}:
grafika.org.pl {L_WROTE}:
Re: {L_WROTE}:
Nie zgodzę się z tym że google nie oddzieli praca od 24.

mylisz się cały czas, jurandinho ma w pełni razcję, i myślę że każdy poprze tak samo jak on.
dla google praca24 to jakby nowe słowo, stosując separatory - możesz w łatwy sposób dodawać sobie tak jakby słowa kluczowe do adresu.

praca-24.pl

Ja widziałem jak google rozpoznaje słowa w adresach, możecie ze mną się nie zgadzać.

To pokaż i udowodnij ??

N lut 07, 2010 10:14 am
Zobacz profil WWW

Wystarczy wpisać w google np. praca i znaleźć taką stronę co ma 24 lub 4u itd. i widać że google rozpoznaje słowo praca i je pogrubia.

N lut 07, 2010 10:49 am
Zobacz profil WWW
Moderator

To, że wyróżnia je podczas wyswietlania nie oznacza, ze w swych algorytmach wyszukiwania traktuje je tak samo jak praca-24, ale tak jak wspominałem wcześniej - w praktyce ma to niewielkie znaczenie (jezeli odnosi sie to wylacznie do samej domeny) - dyskutujemy czysto teoretycznie.

Na potwierdzenie mojej tezy chcialem przedstawic prezentacje, na treści której sie opieram, ale
- po pierwsze - nie pamietam gdzie to dokladnie bylo (albo Matt Cutts, albo White Board Friday na SEOmozie) - w każdym razie przeslanie bylo jasne - "używaj separatorów, ale nie wpadaj w panikę jeśli je olałeś"
- po drugie - niespecjalnie mi sie chce bo rozmawiamy o rzeczach naprawdę wręcz maryginalnych, bo jesli chodzi o praktyke SEO to duzo wazniejsze od samej nazwy domeny sa anchory na nia wskazujace.

N lut 07, 2010 6:44 pm
Zobacz profil WWW

Zgadzam się z poprzednikiem. Separator to tylko kropla w morzu :) A tym morzem są linki :mrgreen:

Śr mar 31, 2010 8:03 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Polecane strony