Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Jak pozycjonować sklep internetowy? 
Autor Wiadomość

Post Re: Jak pozycjonować sklep internetowy?
Moim zdaniem samodzielne pozycjonowanie sklepu internetowego jest niemożliwe, chyba, że posiadasz bogatą i rozbudowaną wiedzę na ten ten temat. Według mnie pozycjonowaniem sklepu powinna zająć się profesjonalna firma, która mogłaby również zająć się zbudowaniem dobrego wizerunku Twojego sklepu w Internecie. W ofertach dobrych firm znajdziesz między innymi współpracę z blogosferą, aktywizację społeczności, kampanie ePR, marketing szeptany, reklamę social media, marketing wirusowy oraz konsulting społecznościowy - źródło: http://www.social.ideo.pl/. ;)

Pt lut 21, 2014 2:13 pm

nie musisz się zwracać do firmy pozycjonującej... zoptymalizuj sklep, dodawaj linki do for, blogów, ogłoszeń tematycznych. Załóż FP i rób na nich konkursy by było życie na nim i będzie dobrze ;)
Pozdrawiam i zapraszam: szarawilla.pl

Pt kwi 11, 2014 9:34 am
Zobacz profil WWW

nie wiem czy zdecydowałabym się na samodzielne pozycjonowanie sklepu, to chyba trudniejsze.. i potrzeba więcej czasu. czasem same frazy mogą sprawić problem

Pn maja 12, 2014 12:51 pm

Ogólnie opcji pozycjonowania jest tyle, że to aż człowiek nie wie od czego zacząć. Na pewno mniejsze projekty (mniej oblegane słowa) można robić na własną rękę i to wcale nie jest jakieś trudne. Jeśli ktoś ma większy i trudniejszy projekt to już bym raczej szukał pozycjonowania w Warszawie czy innym mieście. W sumie firm, które się tym zajmują jest od groma. I spokojnie można coś znaleźć, najważniejsze co mogę doradzić to nie wynajmować takich firm przez allegro.

Pt maja 30, 2014 6:47 pm

Oczywiście, że sklep internetowy, tak jak każdą inną stronę można pozycjonować samemu. Pytanie tylko czy prowadząc sklep właściciel ma na to czas i niezbędną wiedzę. Moim zdaniem lepiej zlecić pozycjonowanie firmie która zajmuje się tym profesjonalnie i ma większe możliwości zrobić to szybko i bezpieczniej.

N cze 01, 2014 3:46 pm
Zobacz profil WWW

Uważa,że najlepiej zgłosić się do firmy która się tym zajmuje profesjonalnie.

---------------------
Najmodniejsze w tym sezonie koszule jeansowe damskie

Wt cze 10, 2014 2:21 pm

Odpowiednia optymalizacja to podstawa, druga sprawa to słowa kluczowe.

Nie znam Twojej branży, więc pójdę za przykładem prostszym - Jeśli chcesz kupić buty przez net, nie wpisujesz frazy "buty", bo jest zbyt ogólna. Wpisujesz natomiast frazy typu "buty sportowe nike" albo "buty nike air max rozmiar 43" albo "buty nike air max 90 cena". Czyli im więcej szczegółów w zapytaniu, tym większa motywacja użytkownika do zakupu. Dobór słów będzie bardzo istotny, ale dobra firma wie jak to zrobić. Sklepy www warto pozycjonować na długi ogon, bo jest taniej - Ty płacisz za 5-10 fraz, a pozycjonowany jesteś na 15-30 fraz i masz większe szanse na ruch na stronie.
Firma, którą wybrałem, właśnie w ten sposób rozwiązała sprawę.

Pt cze 13, 2014 10:03 am

A tam, warto sie zwracać do firm pozycjonujących bo one sie na tym znają. A jak bedzie próbował sam to zrobi to nieumiejętnie i moze sobie tylko zaszkodzić.Słyszałem że firma Ditum.org zajmuje sie pozycjonowaniem i ma w tym bardzo dobre wyniki.Są skuteczni a chyba o takich ludzi Ci chodzi. Moze popatrz sobie na ich strone tutaj http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html Poczytasz och oferte i ewentualnie sie zdecydujesz.

Wt lip 29, 2014 8:51 pm

Osobiście polecam firmę, która się tym zajmuje i to bardzo profesjonalnie. Bardzo mi się spodobało to, że płacimy za efekty a nie za "obietnice", które są bardzo częste poprostu puste. Następna rzecz jaka przekonała mnie do zawarcia z nimi współpracy jest to cena która jest proporcjonalna do jakości. Mają bardzo bogatą ofertę dla takich ludzi jak my a efety są powalające
Link: http://www.nomi-net.com.pl

N wrz 07, 2014 10:48 pm

Ja także polecam usługę : www.nomi-net.com.pl Naprawdę super sprawa to co napisał kolega przede mną to najprawdziwsza prawda. Naprawdę warto, polecam

Pn wrz 08, 2014 3:36 pm
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Polecane strony