Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
jaka firma pozycjonująca ? komu zlecić? 
Autor Wiadomość

Post Re: jaka firma pozycjonująca ? komu zlecić?
Śmiało możesz uderzać do firmy pozycjonowanie.com Sprawdzona, profesjonalnie podchodzą tam do zlecenia, badają rynek i konkurencję i dopiero działają. Są skuteczni a teraz mają nawet zniżki, więc to się opłaca jeszcze bardziej.

Wt wrz 01, 2015 7:09 am

Aktualnie marketing internetowy prowadzi mi ta firma: http://www.pozycjonowanie-stron-internetowych.pl/ . Na dzień dzisiejszy jest to trzecia firma z jakiej usług korzystam ale chyba przy niej zostanę bo wreszcie widzę jakieś efekty. Oraz widzę za co płacę.W przypadku poprzednich brali jedynie pieniadze a strona jak stała na tej 50 pozycji tak stała.Obecnie strona jest już na 9 miejscu. Tak więc wskoczyła na pierwszą stronę.
Wzrost ilości klientów bardzo duży.

Pt wrz 04, 2015 6:59 am

Witam,
Jeżeli szukasz uczciwej firmy, która nie wykonuje pozycjonowania za 1 zł oraz na Allegro to zapraszamy do kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doradzamy najlepsze frazy i otwarcie przyznajemy ile czasu potrzeba na wykonanie fraz. Nie dajemy gwarancji ze osiągniemy top 1-3 w 30 dni ! Jezeli chcesz uczciwej firmy napisz biuro(malpa)seologist.pl http://www.seologist.pl

Pt wrz 04, 2015 11:23 am
Zobacz profil WWW

Parę lat temu pozycjonowałem swoje strony samodzielnie, ale obecnie nie mam na to czasu, ani ochoty. Zlecałem już pozycjonowanie kilku firmom i freelancerom, z różnymi efektami. Obecnie współpracuję z Eye Design i efekty są zadowalające, także polecam - tu są szczegóły http://www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie/

Pn lis 23, 2015 12:08 pm
Zobacz profil WWW

Ja sądzę, że najlepiej ufać profesjonalistom w branży. Agencja interaktywna to dobry wybór, szczególnie jeśli cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Polecam sprawdzić samemu, kontakt do niczego nie zobowiązuje, a można się przekonać, że gra jest warta świeczki.

Pt lis 27, 2015 2:30 pm

Zleć to profesjonalistom i nie słuchaj co poniektórych rad wysyłanych przez forumowiczów - płatność za efekt to ściema i co więcej szanujących się agencji od tego odchodzi. Zwłaszcza przy pozycjonowaniu szerokim.

Moim zdaniem, i tak też polecałbym każdemu, kto ma choć trochę oleju w głowie, najlepsze wyjście to jakiś mały abonament dla firmy, która będzie się zajmowała pozycjonowaniem oraz premia uzależniona od ilości wejść na stronę.

W takim wypadku Agencja otrzymuje stały, na początku niski dochód, dzięki któremu będzie im się chciało cokolwiek przy stronie robić, a nie dodawać wpisy w słabych katalogach.

Wtedy im większy efekt - czyli im większa ilość wejść tym więcej zapłacimy, ale przecież skoro widzimy REALNY efekt to czemu nie mielibyśmy zapłacić?

Pozycjonowanie od efektów to przeżytek, który już wypada z biznesu SEO - polecałbym skierować się w bardziej nowoczesną metodę pozycjonowania.
Jeżeli chcesz zresztą pozycjonować tylko parę fraz to druga sprawa, że wyszukiwarka Google natychmiast to zauważy, z tego też powodu lepiej zdecydować się na abonament+efekt uzależniony od ilości wejść w miesiącu, który zazwyczaj (w większości agencji) umożliwia pozycjonować wszystkie frazy z branży, czy działalności lokalnej.

Z tego co widziałem to jest sporo firm, które oferują taki tryb rozliczeń, ja rozpocząłem współpracę z Agencją interaktywną z Katowickiego okręgu - Silneo.pl
Więcej pod tym odnośnikiem

Jak na razie notuję tylko i wyłącznie wzrost ruchu na stronie. No i nie muszę się martwić, że są to jakieś wejścia z azjatyckich serwerów, w końcu mam dostęp do panelu Google analytics i wszystko dokładnie jestem w stanie zweryfikować.

Nie dajcie się nabrać, na ten stary model rozliczeniowy, który zazwyczaj wymusza 12-miesięczne umowy. Ja mam umowę bodajże z 2-miesięcznym okresem wypowiedzenia? No musiałbym sprawdzić, nie jestem pewien.

W każdym bądź razie - weryfikujcie sobie co poniektóre informacje w sieci, zanim zdecydujecie się na płatność za pozycje.

Wt sty 19, 2016 12:08 pm

Zgodzę się z Wami, że pozycjonowanie to chyba obecnie najlepsza forma reklamy. Są firmy jak ta skuteczni.pl, które specjalizują się w tworzeniu wizerunku i reklamy twojej firmy w sieci. Ich klientami są głownie firmy z najwyższej półki.

Wt mar 22, 2016 2:15 pm

Ja od dawna współpracuję z firmą headway, zaczęlismy współpracę zaraz jak otworzylem biznes i jestem z niej zadowolony aż do dnia dzisiejszego. Pozycjonowanie, strona,domena itp. Mają wielu klientów i na prawdę warto nawiązać z nimi współprace.

Śr mar 23, 2016 12:26 pm

Witam,
chciałem przestrzec wszytskich przed firmą pozycjonującą kompan.pl. Zawarłem z nimi umowę na okres 2 lat, w której serwis kompan.pl zobowiązał się do wypozycjonowania moich stron internetowych. Przez pierwsze dziesięć miesięcy nie zauważyłem żadnego rezultatu, zwróciłem się do serwisu o informacje i dowiedziałem się, że wina leży po stronie moich serwisów. Postępowałem zgodnie z udzielonymi mi zaleceniami, które jednak w dalszym ciągu nie przyniosły żadnego skutku. Serwis kompan.pl nie podjął żadnych dalszych działań w celu realizacji umowy, a przez ostatnie kilka miesięcy nie wykonywali żadnych działań na moją rzecz ani nie poinformowali mnie o tym, że nie widzą możliwości osiągnięcia rezultatów. Ja byłem natomiast przekonany, że oni mnie pozycjonują. Sprawa wyszła na jaw, kiedy otrzymałem przypadkowo ofertę innej firmy i poprosiłem o sprawdzenie mojej strony pod kontem współpracy. Straciłem z nimi kilka miesięcy, będąc przeświadczonym, że wykonują dla mnie usługę.

Śr mar 23, 2016 1:30 pm

ja tez się zastanawiam nad skorzystaniem z usług dobrej firmy pozycjonerskiej pytanie co jeśli pozycjoner stosuje hamski spam i moja strona wyłapie bana? Dla mnie oczywiste jest, że będą spamować ile się da.

So kwi 16, 2016 10:23 pm
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Polecane strony