Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
jaka firma pozycjonująca ? komu zlecić? 
Autor Wiadomość

Post Re: jaka firma pozycjonująca ? komu zlecić?
Współpracowałem już z kilkoma firmami od pozycjonowania i bywało różnie... Od roku współpracuję z ironweb.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają fajne warunki finansowe i przyjazną dla klienta umowę (a to się nie często zdarza).

Cz sie 25, 2016 5:18 pm

Pozycjonowanie raczej nie polega na spamowaniu gdzie się da :D to chodzi również o samą stronę, jak jest zaprojektowana, czy jest responsywna i oczywiście treści na niej. Dlatego najlepiej zacząć od samego początku, czyli w ogóle stworzenia przejrzystej strony. Dlatego polecam firmę E-conex, to naprawdę profesjonaliści w każdym calu. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że nie muszę się niczym martwić i tak było :P w szybkim czasie miałem genialną stronę, bardzo oryginalną i muszę przyznać, że moi klienci również to zauważyli :) http://e-conex.com/pl/ gorąco polecam!

Wt wrz 13, 2016 8:55 am

Uderzaj do ludzi z agencji interaktywnej http://wezom.pl/ - mają wiele lat doświadczenia i setki wypozycjonowanych stron. Sa prawdziwymi profesjonalistami - wejdz i sprawdz ich uslugi i cennik ;p

N paź 23, 2016 1:40 pm

http://www.pozycjonowanie-stron.net.pl/

Cz lis 10, 2016 7:47 pm

Oceniam, że warto jest postawić na usługi firmy, która obsługuje nas profesjonalnie i zawsze jest w kontakcie.
Po drugie powinno liczyć się dla nas forma rozliczenia - tutaj najlepiej wybrać firmę wystawiającą każdego miesiąca Faktury, więc klient ma zawsze wszystko pod kontrolą.

Właśnie takie możliwości zapewnia agencja reklamowa CopywriterExpert, z której usługami możecie się dokładniej zapoznać tutaj Copywriting, Pozycjonowanie stron www i Tworzenie responsywnych stron

Pozdrawiam
skromny właściciel Szymon O.

Śr lis 23, 2016 11:57 am
Zobacz profil WWW

@callisto jeśli martwisz się o spamerskie linki, to przed wyborem konkretnej firmy warto sprawdzić, czy wprowadzą wszystkie działania ręcznie, naturalnie

Pt lis 25, 2016 9:19 am

Ja niedawno podpisałam umowę z firmą z Gdyni, Seofabryka. Ktoś korzystał z tej firmy? Czytałam opinie w Internecie i wyglądają na profesjonalną firmę. Wzięłam też pakiet marketingu szeptanego oprócz pozycjonowania. Zobaczymy jakie będą efekty ;)

Wt gru 20, 2016 11:23 am

Hej. Ja praktycznie od samego początku korzystam z usług firmy Creox. Wydaje mi się, że mają naprawdę korzystną ofertę. Na ich stronie masz wszystko dokładnie opisane. Jest to solidna firma, wszystko robią z głową. Ruch na mojej stronie znacznie się poprawił. Osobiście jestem bardzo zadowolony.

Pt gru 30, 2016 1:53 pm

Firm zajmujących się pozycjonowaniem jest bardzo dużo, ale ciężko trafić na taką, która na prawdę dobrze się na tym zna... Ja przetestowałem w swojej karierze kilka z nich i okazało się, że najlepsza ofertę i rozeznanie w pozycjonowaniu ma http://www.creox.pl. Trochę o pozycjonowaniu wiem, i obserwując ich działania widzę, że wiedzą co robią :)

Pn sty 16, 2017 9:04 pm

Pozycjonowanie jest coraz trudniejsze przez ciągle zmieniający się algorytm google. Przed podpisaniem umowy warto się dowiedzieć jakie doświadczenie ma agencja interaktywna, sprawdzić portfolio, poprosić o jakiś raport próbny, jak to będzie wyglądało - porozmawiać o strategii i o koniecznym budżecie. Wtedy jak będziemy mieli jasność to możemy decydować się nau - podpisanie umowy. I nie ma co narzekać na brak powalających efektów w pierwszym miesiacu - firma musi się przygotować do wdrożenia strategii, a samo pozycjonowanie musi trwać. Jakbyśmy się dostali do TOP10 w miesiąc Google mógłby nas równie szybko zbanować.

Pt lut 03, 2017 8:44 am
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Polecane strony