Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
jaka firma pozycjonująca ? komu zlecić? : Pozycjonowanie - 17

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
jaka firma pozycjonująca ? komu zlecić? 
Autor Wiadomość

Post Re: jaka firma pozycjonująca ? komu zlecić?
Kampanie reklamowe z zakresu AdWords/ pozycjonowania kompleksowo przeprowadza również ta agencja: http://www.4dl.pl/
Generalnie specjalizują się w marketingu reklamowym - wykonują m.in. strony www, reklamę video czy mobilną, wizualizacje i animacje 3D oraz wiele innych. Polecam się z nimi skontaktować, a na pewno zaproponują Ci coś super kreatywnego.

Śr lut 22, 2017 12:51 pm

Właśnie rozważam skorzystanie z usług takiej firmy i muszę przyznać, że trudny jest wybór odpowiedniej agencji. Zwłaszcza, że tak jak już tutaj pisali efekty można ocenić dopiero po pewnym czasie.

Pt lut 24, 2017 7:29 am
Zobacz profil WWW

A tak nieco z innej beczki. Poczytajcie sobie fajny artykuł - wywiad z ekspertem: http://publicrelations.pl/seo-kontra-pr ... arketingu/ apropo tego, że pozycjonowanie jest potrzebne nawet Agencjom PR. Ja bardzo lubię takie artykuły, bo sporo mogę się dowiedzieć o efektywnych technikach pozycjonowania.

N lut 26, 2017 4:56 pm

ant12 {L_WROTE}:
Właśnie rozważam skorzystanie z usług takiej firmy i muszę przyznać, że trudny jest wybór odpowiedniej agencji. Zwłaszcza, że tak jak już tutaj pisali efekty można ocenić dopiero po pewnym czasie.

Polecam skorzystać z firmy mayko opinie mieli same pozytywne i to od naprawdę dużych firm - dlatego się zdecydowałam. Niektórzy nawet znaleźli się w top 3! Mam nadzieję, że mój sklepik niedługo też tam się znajdzie ;)

N lut 26, 2017 10:04 pm
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Polecane strony