Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
od czego zacząć? : Pozycjonowanie - 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
od czego zacząć? 
Autor Wiadomość

Post Re: od czego zacząć?
Teoria oczywiście to podstawa, ale polecam sprawdzenie sposobów na pozycjonowanie na jakiejś testowej stronce, tak na wszelki wypadek.NO i oczywiście pytac, pytać i pytać - w takich miejscach jak fora dotyczace pozycjonowania.

Śr kwi 04, 2012 8:20 am

Zacząć od początku :) Tzn zbudować stronę, zoptymalizować według powszechnie przyjętych standardów, i zacząć linkować. Jeżeli to nie pomoże to zgłoś się do mnie :)

Wt gru 10, 2013 5:11 pm

Też niedawno rozpoczynałem przygodę z pozycjonowaniem i mi bardzo pomógł ten poradnik http://seosklep24.pl/poradnikpozycjonowanie/lp1/
Dowiedziałem się wielu istotnych rzeczy i teraz jestem coraz lepszy w swoich działaniach :)

Pt sty 30, 2015 8:02 am

A jaki masz budżet na to?

Pn lut 09, 2015 11:50 am

Nie ma czegoś takiego jak darmowe pozycjonowanie. I nie ma też efektów dzień po dniu. Na początek musisz zainwestować w serwery i domeny, a najlepiej w te dedykowane pozycjonerom, pod zaplecza i wszelkie działania związane z SEO. Coś takiego znajdziesz na stronie http://altblue.pl. Poza tym warto żebyś się wybrał na szkolenia albo online albo stacjonarne, bo więcej się dowiesz niż na forum.

Pn maja 04, 2015 6:14 am

paulinka {L_WROTE}:
Nie ma czegoś takiego jak darmowe pozycjonowanie.

Jasne że jest. Zależy na jaki rynek wchodzisz i jaką masz konkurencję. Osobiście 'wypozycjonowałem' co najmniej kilka stron (konkurencja średnia) samą dobrą optymalizacją nie wkładając w to ani grosza poza swoim czasem.

Wt maja 05, 2015 7:40 am
Zobacz profil WWW

No tak, bardzo niszowe frazy można zrobić optymalizacją + kilkoma linkami z danej lokalizacji.

Cz maja 07, 2015 8:14 am

Proponuję na początek zbadać konkurencję, kto nas odwiedza i co sprawdza itd... Jak się troszkę na tym znamy i mamy czas to damy sobie radę. Analizowanie statystyk jest bardo przydatne. Można skorzystać również z usług profesjonalnej firmy. Opisana tu analiza statystyk http://www.pozycjonowanie.ideo.pl/konsu ... i-analizy/ jest bardzo fajnie wyjaśniona. Jeżeli nie znamy się na pozycjonowaniu to można spróbować zlecić to komuś innemu.

Cz maja 28, 2015 11:46 am

Bardzo ważne jest odpowiednie zoptymalizowanie strony .Strona powinna byc przyjazna wynikom wyszukiwania.Jest to bardzo ważne jeśli chcemy aby znalazła sie wysoko w google. Warto jest również rozbudowywać zaplecze. Linki na forach są również korzystne ale tutaj trzeba wiedzeć jak odpowiednio je umieszczać. Tak aby nie zaszkodzić stronie. Niewskazane są obecnie tak zwane twarde anchory.
Jeśli potrzebujecie jakiegoś kursu dla początkujących mogę polecić to miejsce:
http://strefakursow.pl/kursy/e-marketin ... stron.html

Jest to dobry kurs pozycjonowania oraz optymalizacji stron, który daje wszystkie podstawy do tego aby samodzielnie pozycjonowac.

Wt wrz 15, 2015 8:49 am

proadax {L_WROTE}:
paulinka {L_WROTE}:
Nie ma czegoś takiego jak darmowe pozycjonowanie.

Jasne że jest. Zależy na jaki rynek wchodzisz i jaką masz konkurencję. Osobiście 'wypozycjonowałem' co najmniej kilka stron (konkurencja średnia) samą dobrą optymalizacją nie wkładając w to ani grosza poza swoim czasem.

Dla każdego pozycjonera czas to pieniądz. Co do samego pozycjonowania, to podstawą są analizy statystyczne, ocena konkurencji i umiejętne zarządzanie linkami, do wszystkiego dochodzi się próbując i analizując efekty tych prób ;P jak w życiu ;p

Wt wrz 22, 2015 11:30 am
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Polecane strony