Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
pilnie potrzebna najlepsza firma pozycjonująca 
Autor Wiadomość

Post Re: pilnie potrzebna najlepsza firma pozycjonująca
Prawda jest taka, że aby dobrze się wypozycjonować trzeba to zrobić na odpowiednie frazy. Bo na pewno dużo jest takich firm jak Twoja, które pozycjonują te same wyrazy co chcesz Ty. Pogadaj ze specjalistami od marketingu co i jak, ja polecam https://solv.pl/, współpracuję z nimi, pozycjonują moją stronę internetową.

Pn lis 16, 2015 12:50 pm

Ja mogę polecić firmę GreenParrot, która pozycjonuje moje strony od dłuższego czasu (z dobrymi rezultatami). Tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/seosem/ można przejrzeć ich ofertę - zajmują się też kampaniami AdWords i marketingiem w social media.

Cz lis 26, 2015 12:55 pm
Zobacz profil WWW

Jest dobra agencja interaktywna, która kompleksowo zajmuje się pozycjonowaniem, marketingiem internetowym. Znajoma bardzo sobie chwali, więc polecam sprawdzić.

Pt lis 27, 2015 12:33 pm

Współpracuje od 2 lat z warszawską firmą Internetica. Poczynając od stworzenia strony, przez jej pozycjonowanie po kampanię AdWords. W mojej ocenie największym plusem są jasne i przejrzyste zasady współpracy. Mam wgląd w efekty działań pozycjonerskich i opiekuna z którym mogę się skontaktować w razie jakichkolwiek wątpliwości. Myślę, że dwa lata to dostateczny czas aby ocenić czy inwestycja była trafiona- w tym przypadku jak najbardziej TAK.

Cz gru 17, 2015 12:03 pm

My zaufaliśmy firmie http://rankit.pl/pozycjonowanie/ i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług. Bez odpowiedniej pozycji w sieci ciężko się obejść, a ona nam ją zapewniła.

Pn sty 18, 2016 7:53 pm

wow widze że 95% ofert tu to fałszywie pisane reklamy ! :) nieźle.

Pn sty 25, 2016 8:35 am

Ja polecam firmę "Seb-comp" z Lublina. Firma niezbyt duża, ale może to i lepiej, gdyż ma możliwość, aby bardziej indywidualnie podejść do klienta. Nie wiem, czy to jest ich patent na dobry wynik, ale są skuteczni. Przynajmniej jeśli chodzi o moją stronę udało im się osiągnąć dobre efekty. Nie czarowali, ze uda się wypozycjonować stronę w ciągu 2 miesięcy. Realnie przedstawili czas oczekiwania na wyniki, powiedzieli, co może być przeszkodą w pozycjonowaniu. Naprawdę jestem pod wrażeniem ich pracy.

Cz lut 25, 2016 12:18 pm

UWAGA NA GRUPA TENSE
Współpraca Ośrodka Odnowy Biologicznej Feniks z grupą Tense dotyczyła pozycjonowania strony i trwała około 10 lat. W tym czasie zgodnie z licznymi umowami wpłaciliśmy na konto GRUPY TENSE tytułem honorarium około 120 tys złotych. Opłaty dokonywane były bez opóźnień bez większych negocjacji i zawsze w terminie. Obecnie na skutek zdarzeń osobistych zdecydowałam się na rozwiązanie umowy i tu okazało się jak nie uczciwa jest GRUPA TENSE.
Pierwsza próba rozwiązania umowy.
„Strony wspólnie oświadczają, iż z dniem 23,05,2016 r. za porozumieniem stron zostaje rozwiązana umowa o pozycjonowanie nr. 02H/02/2011 zawarta w dniu 02,02,2011 r. pomiędzy Michał Więcław / Grupa Tense sp. zo.o sp.k a Ośrodkiem Odnowy Biologicznej Feniks Halina Zubrzycka
Z nieznanych mi przyczyn rozwiązanie okazało się nieważne a był to tekst przysłany przez GRUPĘ TENSE do podpisania. Polecono mi przesłać to mailem a nie w formie papierowej pocztą. W między czasie zaproponowano mi kilka miesięcy usługi za 1 zł, początkowo przyjęłam to chętnie ale kiedy zaczęły się schody chciałam uwolnić się zupełnie od współpracy z TENSE. Liczne telefony oraz pertraktacje nie miały końca – ale też nie wniosły nic nowego – czas płyną a do mnie wpłynęła już trzecia FV na usługę pozycjonowania, która nie była realizowana ponieważ GRUPA TENSE nie miała dostępu do strony. Brak dostępu wynikał z awarii serwera i wznowienia strony na nowym serwerze. A ponieważ chcieliśmy rozwiązać umowę nie daliśmy nowych dostępów.
Rozmawialiśmy z Panem Pawłem (naszym opiekunem w firmie TENSE co kilka miesięcy był nowy opiekun, który nie znał wcześniejszych ustaleń i wymagań w związku z pozycjonowaniem naszej strony) Pan Paweł nie był do końca kompetentny w podejmowaniu decyzji więc do sprawy miał się włączyć Pan, który był decyzyjny aby podjąć jakieś konkretne ustalenia – jednak 10 lat współpracy to widocznie za mało aby kierownictwo firmy zachciało wykonać jeden telefon i zakończyć sprawę.
W tym momencie sprawa stanęła na tym iż GRUPA TENSE wymusza na nas kolejny 3 miesięczny okres wypowiedzenia czyli płatność 3 tys zł netto nie wykonując żadnych czynności. ( ze względu na atmosferę i z obawy o jakość wykonywanych usług nie uzyskają od nas dostępów)
Podsumowując – najlepszą stroną GRUPY TENSE jest wystawianie FV oraz uniemożliwianie rozwiązania umowy w celu wymuszenia płatności. Na ten moment koszty rozwiązania umowy oceniam na około 6 tys złotych! Sprawę skierowaliśmy do prawnika i zobaczymy jak zostanie zakończona.
Z pewnością dalszy przebieg tego sporu będziemy relacjonować aby przestrzec i rzetelnie poinformować inne firmy które zastanawiają się nad podpisaniem umowy z GRUPĄ TENSA.

Śr lip 27, 2016 11:21 am

Osobiście korzystam z usług https://seo4.net/ od około roku. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług. Moje wyniki wyraźnie poszły w górę jakieś dwa miesiące od rozpoczęcia działań. Co miesiąc dostaje raport podsumowujący każdy miesiąc pod względem wyników i działań. Muszę powiedzieć, że ruch na mojej stronie zdecydowanie ma tendencję zwyżkową, a ilość konwersji stale rośnie. Najważniejszej rzeczy, której się nauczyłem od chwili podjęcia współpracy to realne określenie konkurencji oraz dopasowanie budżetu pod działania, aby wyprzedzić wybranych przeze mnie konkurentów. Wiadomo, że są takie firmy, których nie da się przeskoczyć (jak np. Allegro), ponieważ wymagało by to porównywalnych nakładów finansowych, a w moim przypadku wiązało by się to z zamknięciem działalności (choć podejrzewam, że i tak by brakło). Polecam te firmę każdemu, kto liczy na rzetelne i sumienne podejście do klienta. Firma działa w sposób bezpieczny, zgodnie z wytycznymi Google, a każdy klient ma indywidualnego opiekuna strony WWW. Pozdrawiam :)

Śr paź 26, 2016 9:08 am

Z mojej strony jako niedrogich specjalistów od pozycjonowania mogę polecić Agencję Interaktywną ViralMedia z Wrocławia
https://www.viralmedia.pl. Pamiętajcie, że doświadczenie firmy pozycjonującej jest bardzo ważne.

Pt lis 11, 2016 4:00 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Polecane strony