Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
pilnie potrzebna najlepsza firma pozycjonująca 
Autor Wiadomość

Post pilnie potrzebna najlepsza firma pozycjonująca
Witam Serdecznie

Poszukuje najlepszej w branży firmy pozycjonującej.Potrzebuje wypozycjonować strone na frazy : fototapety i fototapeta.Strona została założona ok 2 lata temu.Jedna firma pozycjonująca(myślałem że jest dobra)zajęła sie pozycjonowanie a efekt był taki że po ok 6 miesiącach pozycjonowania strona wybiła sie maxymalnie na 3 strone w googlach skakała miedzy 3 a 4 stroną a po 3 miesiącach spadła na ponad setną pozycje.zapewne google nałożyło jakiś filtr.Oczywiście zrezygnowałem z usług tej firmy i podpisałem umowe z kolejną.Firma która aktualnie zajmuje sie pozycjonowaniem wybiła moja strone ponownie na 3-4 strone i ten efekt utrzymuje sie od kilku miesięcy.Strona nie chce iśc wogole do góry a zależy mi na tym aby być na pierwszej stronie.Firma ta wogole przestała sie interesować pozycjonowaniem mnie dlatego też szukam nowej w pełni profesjonalnej uczciwej firmy która po analizie strony stwierdzi że da rade ją wypozycjonować.Z tego co zauważyłem każda firma przyjmie każde,nawet trudne zlecenie,następnie dodają strone do zaplecza,podlinkuja ją i liczą na łud szczęscia że 'może strona wskoczy'.Dlatego tez nie chce już współpracować z tego typu firmami i marnować cennego dla mnie czasu a znaleśc firme która poważnie podejdzie do tematu i da rade mnie wypozycjonować na te dwie frazy na pierwszą strone.Bede wdzięczny za polecenie takiej właśnie firmy.
Z góry dziękuje i pozdrawiam

Pn cze 03, 2013 11:31 am

Post Re: pilnie potrzebna najlepsza firma pozycjonująca
Zgłoś się do http://www.semaster.pl
Nie znam lepszych.

Śr cze 05, 2013 6:08 pm
Zobacz profil WWW

The second r11 fairway woodone is a branded golf club that has been re-priced to half of its original price. You can buy discount irons online or at shops. If you choose to buy online, you may need extra tips to ensure that the golf clubs you paid for do not taylormade r11 3 woodhave any major defects.It is true that there are very few locations on the planet which are naturally the best vacation destinations, and Mallorca, off the Spanish coast is one of them.taylormade r11 fairway wood It is a place to relax and enjoy life to it the maximum.china golf clubs There are many excellent golf courses here which add value to the place and they are good for golfers of all levels and handicaps.

Pt cze 21, 2013 9:01 am

Dobry post:) Ten ostatni:D

N wrz 01, 2013 12:19 pm

Nie czepiajcie się spamerów, muszą przecież z czegoś żyć:) Agencja interaktywna to inwestycja, a spamerzy troszkę ułatwiają znalezienie namiarów na konkretne firmy. Niektórzy robią to troszkę lepiej, inni troszkę gorzej. Zresztą komu to przeszkadza, byleby nie było natłoku spamu w jednym poście i byle dało się normalnie przeczytać wątek.

N wrz 01, 2013 1:08 pm

Zgłoś się do http://szczytuje.pl/ - często z nimi współpracuję.

So wrz 07, 2013 11:12 am
Zobacz profil WWW

Mogę polecić stronę http://www.nomi-net.com.pl dzięki której moja strona została szybko wypromowana. Efekty są naprawdę powalające i to za niską cenne. Bardzo bogata oferta przekonała mnie do nich i nie zawiodła mnie.

Pn wrz 08, 2014 4:14 pm

Firmy, które podjęły się pozycjonowanie twojej strony, może były dobre, jednakże musisz liczyć się z tym iż konkurencja na dane frazy jest duża, tym bardziej, że jest to fraza ogólna więc wbić ją na pierwszą pozycję nie jest prosto jednakże możliwe przy dłuższej współpracy

Wt wrz 09, 2014 7:49 am

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić firmę bizzit.pl. Szefem jest człowiek, który jest mistrzem Polski w pozycjonowaniu. Mają fajne wyniki, przyzwoite ceny, a teraz jeszcze w prowadzili dodatkowo opcję wirtualnych wycieczek po firmie, które można wrzucić na google street view. Klienci to lubią, a przy okazji też to dodatkowo podnosi miejsce w wyszukiwarce.

Pt wrz 12, 2014 10:09 am

Ja korzystam z firmy Grafpa z Krakowa. Nie wiem czy jest to najlepsza firma z branży ale jestem zadowolony z jej usług. Jest solidna, tania i skuteczna. Osobiście polecam! :D

Wt lut 24, 2015 5:30 pm
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Polecane strony