Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/forumpozycjonowa/public_html/includes/bbcode.php on line 112
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3877: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3879: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3880: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3881: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:112)
pozycjonowanie strony : Pozycjonowanie

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
pozycjonowanie strony 
Autor Wiadomość

Post pozycjonowanie strony
Witam

Proszę o cierpliwość co do moich pytań. Wiem że moje pytania mogą być dość nieprecyzyjne, gdyż jestem nowicjuszem.
Posiadam sklep internetowy i chciałbym go pozycjonować.
Posiadam wpanelu administratora możliwość ustawienia meta tagów,meta opis itp., ale niestety nie wiem jak się do tego wszystkiego zabrać.
Nie wiem czy na początku zacząć samemu dzialac czy korzystać z firm pozycjonujących. Tak naprawdę która wybrać czy jest wiarygodna.
Mam czasu dość sporo aby się tym zająć tylko potrzebował bym waszych porad. Jak to ugryźć. Może by ktoś zerknął na moją stronę.

Z góry dzięki za odpowiedzi i cierpliwość

Śr mar 11, 2015 2:40 pm

Post Re: pozycjonowanie strony
Wybierz kogoś, ale od razu mu zaznacz jaki masz budżet i na czym Ci zależy.

Śr mar 18, 2015 2:05 pm

Ja się tutaj zgodzę z przedmówcą, pozycjonowanie na własną rękę może przynieść więcej szkody niż pożytku. Przekonałem się na własnej skórze. Dopiero gdy zleciłem robotę firmie pozycjonerskie z Gliwic (Invisio) zaczeły widoczne być jakieś efekty, wzrasały pozycje, pojawiał się ruch. Dlatego też warto na poczatku ustalić z firmą - jaką się ma kwotę. W momencie jednak gdybyś sama chciała się zjamowac pozycjonowaniem, warto się wybrać na kurs. Bo bez specjalistycznej wiedzy jak pozycjonować, nie osiągniesz oczekiwanego sukcesu.

Pn mar 23, 2015 1:44 pm

Jeśli masz czas to nie musisz nikogo zatrudniać ;) Wypowiedzi kolegi o firmie z Gliwic skłaniają do zastanowienia czy ten temat nie został założony w celach reklamowych... Po pierwsze sprawdź swój sklep pod kontem optymalizacji SEO - często poprawa parametrów strony/sklepu wpływa pozytywnie na pozycje w wyszukiwarkach. Jeśli strona jest ok, musisz zacząć budować linkowanie - z tematycznie połączonych blogów, for etc. Dobrze jest założyć blog i rozpocząć content marketing - masz dużo czasu i znajomość branży pisz artykuły, połącz blog ze stroną np w sidebarze umieść jakieś banerki ze swoimi produktami i linkami do sklepu. Często właśnie blogi generują spory ruch i zdobywają wysokie pozycje na frazy z long tail.... coż można pisać i pisać :)

Kawa będzie mocniejsza jeżeli zamiast cukru dodasz amfetaminy.

Cz mar 26, 2015 5:20 pm
Zobacz profil WWW

utny budżetu to ja bym nie zaznaczał na początku bo wiadomo, że od razu będzie maks powiedziany on musi określić ile chce, a Ty potem zbijasz. W między czasie dobrym sposobem na względne rozkręcenie strony jest reklamowanie się w Social Media, ewentualnie korzystanie z takich narzędzi jak Traffic Network - http://traffic-network.pl/ ostatnio było o nim dość głośno, sam będę na dniach testował bo opinie mnie zachęciły do tego. W każdym razie pamiętaj, że samo pozycjonowanie to w tej chwili nie wszystko. Niestety, ale takie są obecnie realia.

Pt kwi 03, 2015 8:08 pm

Jeśli nie masz dużych środków na pozycjonowanie zawsze możesz wybrać pozycjonowanie płatne za efekt. Widziałam, że ta firma ma to w swojej ofercie - http://seofabryka.pl/ Ja od niedawna mam własną stronę i też chcę ją pozycjonować ale zdecyduję się raczej na abonament. Myślę też o reklamie na fb ale trochę się waham bo nie wiem jak się za to zabrać.

Śr kwi 08, 2015 5:06 pm

Jeśli mam być szczera to też odradzam pozycjonowanie na własną rękę. Czasami można bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jak to kiedyś ktoś powiedział... "najdrożej to za darmo". Jeśli nie masz wiedzy i doświadczenia to odpuść. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję przeczytaj ten artykuł http://funkymedia.pl/pozycjonowanie-na-wage-zlota.html. Mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzję.

N kwi 24, 2016 8:30 pm

maniolo2009 {L_WROTE}:
Witam
Proszę o cierpliwość co do moich pytań. Wiem że moje pytania mogą być dość nieprecyzyjne, gdyż jestem nowicjuszem.
Posiadam sklep internetowy i chciałbym go pozycjonować.
Posiadam w panelu administratora możliwość ustawienia meta tagów,meta opis itp., ale niestety nie wiem jak się do tego wszystkiego zabrać.
Nie wiem czy na początku zacząć samemu działać czy korzystać z firm pozycjonujących.
Ciężko będzie samemu zająć się pozycjonowaniem, zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy wystarczającej wiedzy na ten temat. Jestem zdania, że lepiej poszukać firmy, która zajmie się nie tylko samym pozycjonowaniem, ale także optymalizacją serwisu. Podlinkuję Ci przykładową ofertę - http://www.ideo.pl/emarketing/pozycjonowanie/, co o tym myślisz? ;)

Cz maja 19, 2016 10:32 am
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Polecane strony