Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]
Stanowisko pozycjonera we Wrocławiu - wysokie zarobki
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lis 26, 2015 1:48 pm
Posty: 1
Post Stanowisko pozycjonera we Wrocławiu - wysokie zarobki
PHPU KSEROMAX SP. Z O.O.

Głównym aspektem działalności firmy Kseromax jest dostarczanie rozwiązań z zakresu obiegu dokumentów w firmie, dystrybucja urządzeń drukująco-kopiujących, a od niedawna szeroko rozumiany marketing internetowy.

Pozycjoner, Specjalista SEM/SEO

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Praca na stanowisku pozycjonera w firmie, polegająca na:
•pozycjonowaniu stron www pozyskanych klientów,
•doradztwie techniczne w zakresie SEO/SEM,
•tworzeniu strategii rozwoju prac dla danej witryny www mającej na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji w wyszukiwarce Google,

Wymagania
•zaawansowana znajomość " GOOGLE ADWORDS"
•linki sponsorowane
•remarketing
•reklama wizualna (zakupy Google)
•reklama social media (Facebook)
•reklama na Youtube
•pozycjonowanie organiczne
•optymalizacja www pod kątem wyszukiwarek
•implementacja narzędzi pomiarowych (Google Analitycs itp.)
•doświadczenie w branży
•mile widziane certyfikaty ukończenia odpowiednich szkoleń

Oferujemy
•zarobki na poziomie 3000-4500 zł netto + prowizja 15% nettto od przychodu generowanego przez obsługiwanych klientów - wysokość wynagrodzenia bedzie adekwatna od umiejętności kandydata .
•firma pokrywa koszty wszystkich szkoleń także tych, które kandydat sam sobie wytypuje
•stała umowa o pracę

Kontakt : biuro@kseromax.pl

Cz lis 26, 2015 1:58 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg
Polecane strony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:
cron